SFbBox by enter-logic-seo.gr

 

Dane kontaktowe:

 

AG-BUD DOMY Z DREWNA Sp. z o.o.

ul. Budzeń 6 b

08 – 400 Garwolin

 


 

tel. 531 538 007

tel. 792 538 007

e-mail: biuro@agbud.eu

AG-BUD DOMY Z DREWNA Sp. z o.o. - Profesjonalny Sprzedawca Oferteo.pl

domy szkieletowe


 

Producent AG-BUD - domy szkieletowe z drewna

 

Projekty realizowane przez firmę AG-BUD oparte są na nowoczesnej technologii szkieletowej. Pozwala to tworzyć wyjątkowe domy szkieletowe w niedługim czasie. Wielu klientów wciąż ma wątpliwości i zadaje pytania odnośnie wytrzymałości danego domu szkieletowego. Jednak wbrew pozorom i krążących opinii dotyczących tego zagadnienia, domy szkieletowe cechują się nie tylko bardzo dużą wytrzymałością ale są również często rekomendowane dzięki niskim cenom utrzymania. Domy szkieletowe są bowiem bardzo łatwe do ogrzania co bezpośrednio wpływa na zmniejszenie wydatków związanych z utrzymaniem takiego domu.

Technologia szkieletowa wykorzystywana jest już od dawna jednak wraz z upływem czasu jakość domów szkieletowych wciąż wzrasta. Dzieje się tak m.in. za sprawą powstawania i wykorzystywania nowoczesnych materiałów budowlanych, które wzmacniają budowane domy szkieletowe. Warto również zaznaczyć, iż domy szkieletowe są wykonane z naturalnego a przede wszystkim suchego drewna. Dzięki tym atrybutom domy szkieletowe mogą być stawiane nawet w sezonie jesienno-zimowym.

Dla kogo skierowana jest oferta naszych domów szkieletowych?

Oferta domów szkieletowych naszej firmy skierowana jest nie tylko do osób pragnących posiadać domek letniskowy itp. Oferta skierowana jest do wszystkich osób dlatego, że nasze domy szkieletowe wyróżnia niesamowita trwałość i komfort. Nie zależnie od pory roku, można cieszyć się komfortem jaki dają właśnie domy szkieletowe.

Nie czekaj i skorzystaj z oferty naszej firmy, wybierz swój projekt domu szkieletowego i zobacz jak cudownie jest być jego posiadaczem.

Domy szkieletowe - ZOBACZ PROJEKTY