SFbBox by enter-logic-seo.gr

 

Dane kontaktowe:

 

AG-BUD DOMY Z DREWNA Sp. z o.o.

ul. Budzeń 6 b

08 – 400 Garwolin

 


 

tel. 531 538 007

tel. 792 538 007

e-mail: biuro@agbud.eu

AG-BUD DOMY Z DREWNA Sp. z o.o. - Profesjonalny Sprzedawca Oferteo.pl

domy drewniane


 

Domy drewniane całoroczne i letniskowe

 

W AG-BUD specjalizujemy się w budowaniu domów drewnianych od lat. Zapewniamy kompleksową obsługę dla każdego z naszych klientów. Budujemy domy z drewna w technologii szkieletowej, w tym również „pod klucz”. Służymy pełnym wsparciem naszych ekspertów podczas każdego etapu realizacji inwestycji. Współpracujemy ze specjalistami w branży architektonicznej, dlatego jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa wymarzone drewniane domy niezależnie od trudności projektu!

Wykonany z naturalnego tworzywa domy z drewna utrzymują przyjazny mikroklimat dla człowieka, sprzyja zdrowiu i wygodzie niezależnie od pory roku. „Sucha” technologia powala na jeszcze szybsze zakończenie prac oraz daje możliwość budowania nawet w okresie zimowym.

Nasze domy drewniane wyróżniają się wykorzystaniem najlepszych materiałów – właśnie dlatego są komfortowe, ciepłe oraz niedrogie w eksploatacji. Stosujemy tylko trwałe materiały, żeby domy z drewna mogły cieszyć przez wiele lat. Budujemy zarówno drewniane domy letniskowe, jak i całoroczne. Na swoim koncie mamy już wiele udanych realizacji dla klientów.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!